Left in the Dark: No One on Board (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 387 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Left in the Dark: No One on Board (Full); Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, uzun süredir denizde kayıp olduğu düşünülen bir geminin tüyler ürpertici gizemini ve sırlarını çözmeye çalışacağınız korku ve macera dolu bir strateji oyunudur.

Left in the Dark: No One on Board (Full)Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, uzun süredir denizde kayıp olduğu düşünülen bir geminin tüyler ürpertici gizemini ve sırlarını çözmeye çalışacağınız korku ve macera dolu bir strateji oyunudur.

Korku oyunlarını seven oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Left in the Dark: No One on Board (Full) oyununda mürettabatıyla birlikte kaybolduğu düşünülen bir geminin gizemli hikayesine anık olacaksınız. Bir çok Paranormal olayların olduğu oyunda gemin kaybolmasının Şeytan Adası ve bir ailenin faili meçhul cinayete kurban gitmesi olayı ile bağlantısı olduğu düşünülüyor.

Size düşen görev Liman Providence'in sakinlerinin gizli dürtüleri ortaya çıkarmak için müttefikler bulmak ve kaybolan geminin gizemini ortaya çıkarmak.

Left in the Dark: No One on Board (Full) oyunu içerisinde; 68 büyüleyici oyun düzeyleri, 14 benzersiz mini oyunlar, 13 ilham verici başarımlar, yedi esrarengiz karakterler, benzersiz elle çizilmiş gibi grafikler, Game Center desteği gibi bir çok eğlenceli özellikleri bulunuyor. Korku, macera ve strateji faktörlerini bir arada bulabileceğiniz Left in the Dark: No One on Board (Full) oyununu mutlaka denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Left in the Dark: No One on Board (Full) indir